Zlewozmywak granitowy podwieszany model MINI 45
Cena regularna:
501,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
MINI 45, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak podwieszany do szafki od 40 cm, w 5 kolorach do wyboru. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia.
Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Wysokogatunkowy granit zamknięty w minimalistycznej formie tworzy produkt niezwykle atrakcyjny pod względem estetyki, który dodatkowo broni się jakością wykonania. Charakter zlewu został podkreślony syfonem z kwadratowym odpływem, dlatego całość tworzy intrygującą, a zarazem bardzo nowoczesną formę.
Klasyczny, geometryczny kształt w połączeniu z podblatowym systemem montażu sprawia, że zlew tworzy idealnie spójną powierzchnię z blatem kuchennym. Bogata kolorystyka, w której występuje model, pozwala bezproblemowo łączyć go z taflami kamiennymi, konglomeratami czy blatami kompozytowymi.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 410 mm x 390 mm |
| Wymiary komory | 335 mm x 360 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 11 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
