Zlewozmywak granitowy półtorakomorowy Yogi
Cena regularna:
399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Zlewozmywak kuchenny półtorakomorowy Yogi wykonany z mieszanki granitu i spoiwa granitowego w stosunku 80% do 20%, co gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur oraz zarysowania. Można na nich bezpiecznie odłożyć gorące garnki o temperaturze do 280°C.
Powierzchnia zlewozmywaka jest antygrzybiczna, co ułatwia utrzymanie czystości, a dedykowane środki ochronne jeszcze bardziej ułatwiają to zadanie. Dodatkowo produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na plamy i przebarwienia.
Należy podkreślić, że zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych i dbałość o jakość sprawiają, że nasze zlewozmywaki to produkty najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne normy - każdy zlewozmywak jest starannie sprawdzany przez dział jakości.
Warto podkreślić, że zlewozmywaki są produkowane w 100% w Polsce, co oznacza, że wspierasz rodzimy biznes i gospodarkę.
Każdy zlewozmywak jest dostarczany z syfonem manualnym przyściennym chrom, a za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamiany go na kolor złoty / czarny lub syfon automatyczny.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 582 mm x 475 mm |
| Wymiary komór | 272 mm x 395 mm / 182 mm x 365 mm |
| Głębokość | 162 mm / 117 mm |
| Waga | 10 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm / 3 1/2 |
| Do szafki | od 80 cm |
| Gwarancja | 10 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty

