Brodzik prysznicowy pięciokątny slim ST07B czarny 90 x 90 cm
Cena regularna:
529,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prysznicowe marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym oraz syfon brodzikowy z uszczelkami (posiadający element umożliwiający czyszczenie od góry).
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | pięciokątny |
| Kolor | czarny połysk |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty