Brodzik prysznicowy prostokątny slim ST03C czarny 120 x 80 cm
Cena regularna:
599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prostokątne marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym oraz płytą HDF o grubości 1,5cm (została wykonana z włókien drzewnych, a wyróżnia się dużą gęstością oraz twardością), a także syfon brodzikowy z uszczelkami.
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 120 cm x 80 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | czarny połysk |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty