Brodzik prysznicowy prostokątny slim Silk biały 100 x 90 cm
Cena regularna:
659,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Brodziki prostokątne marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na brodziki prysznicowe marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości. Powierzchnia brodzika zachwyca swoją naturalną strukturą przypominającą kamień, dodając przyjemnego akcentu do każdej łazienki. To nie tylko wyjątkowe wykończenie, ale także wyraz nowoczesności, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.
Zestaw zawiera: brodzik ze wzmacnianym spodem dodatkowym włóknem szklanym oraz syfon brodzikowy z uszczelkami (posiadający element umożliwiający czyszczenie od góry).
Informacje techniczne
| Długość x szerokość | 90 cm x 100 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Typ | slim |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Zaloguj się
Waluty