Hugo 210 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy b/o
Cena regularna:
156,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Hugo 210 to elegancki i wyróżniający się nowoczesnym designem zlewozmywak posiadający jedną dużą komorę. Jest wspaniałym wykończeniem wnętrza. Nadaje szyku każdej kuchni.
Syfon i odpływ w komplecie. Kolor to stal szlachetna.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 490 mm x 490 mm |
| Głębokość komory | 160 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 360 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 16 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
