Jim 216 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy z/o
Cena regularna:
168,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Jim 216 to elegancki i wyróżniający się nowoczesnym designem zlewozmywak posiadający jedną dużą komorę i praktyczny ociekacz. Jest wspaniałym wykończeniem wnętrza. Nadaje szyku każdej kuchni.
Syfon i odpływ w komplecie. Kolor to stal szlachetna.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 570 mm x 450 mm |
| Głębokość komory | 160 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 360 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 17 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
