Kabina prysznicowa kwadratowa BS05C czarna 100 x 100 cm
Cena regularna:
2 099,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz desing pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, górne mocowanie bocznej ścianki, komplet wysokiej jakości uszczelek, próg aluminiowy oraz komplet śrub montażowych.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane do wewnątrz/zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty