Kabina prysznicowa kwadratowa BS10A czarna 80 x 80 cm
Cena regularna:
1 499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, bardzo mocne stalowe zawiasy, aluminiową listwę progową, uszczelki oraz śruby montażowe.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty