Kabina prysznicowa kwadratowa KZ08B złota 80 x 80 cm
Cena regularna:
1 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości. Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 15 mm, podwójne stalowe rączki, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną. Kabina posiada system unoszenia drzwi podczas ich otwierania UP/DOWN.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | 2-drzwiowe |
| Wejście | otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / złoty |
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty