Kabina prysznicowa kwadratowa KZ1290A chrom 80 x 80 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej. Dzięki chromowanym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w każdy wystrój Twojej łazienki.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek oraz komplet śrub montażowych.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | 2-drzwiowe skrzydłowe |
| Otwieranie | do wewnątrz/zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty