Kabina prysznicowa kwadratowa super slim nova czarna 90 x 90 cm
Cena regularna:
959,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Wykonana z bezpiecznego szkła i wyposażona w minimalistyczny aluminiowy profil „Super Slim”, umożliwia regulację profili ściennych, co ułatwia jej idealne dopasowanie. Innowacyjna rolka ze stali nierdzewnej z chwytakiem stabilizującym gwarantuje płynne działanie drzwi i zapobiega ich samoczynnemu otwieraniu, a łatwy demontaż prowadnicy dolnej pozwala na szybkie i wygodne czyszczenie szyby. Stylowy uchwyt harmonijnie dopełnia całość, czyniąc kabinę NOVA symbolem elegancji i niezawodności w każdej łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyt ze stopy cynku, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, rolka ze stali nierdzewnej z chwytakiem stabilizującym, innowacyjne rozwiązanie zapobiegające samoczynnemu otwieraniu i zapewniające płynność działania oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadzce |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty