Kabina prysznicowa półokrągła WSH313B czarna 90 x 90 cm
Cena regularna:
3 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 5 mm, kompletna bateria, deszczownica górna w kolorze chrom z gumowymi dyszami ANTI-CALC (funkcja deszczu z sufitu), chromowana słuchawka prysznicowa, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, odpływ wody (syfon w komplecie), komplet uszczelek w kolorze czarnym, podwójna klamka do otwierania drzwi, dwa węże przyłączeniowe ciepła/zimna woda 0,5 cala, półka szklana oraz wzmacniany brodzik.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | metalowe / podwójne łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty