Kabina prysznicowa prostokątna BS03B czarna 110 x 90 cm
Cena regularna:
1 799,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Charakteryzują się one wyjątkowym stylem i designem, który umożliwia łatwe dopasowanie do każdego wnętrza, niezależnie od tego, czy jest ono utrzymane w klasycznym, czy nowoczesnym stylu. Rozwijając naszą ofertę, stawiamy na innowacyjność i estetykę, aby każda kabina prysznicowa z naszej linii była nie tylko funkcjonalna, ale i stanowiła ozdobę łazienki. Nasze produkty są projektowane z dbałością o detale, co gwarantuje ich trwałość i odporność na codzienne użytkowanie.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowa rączka, stalowe zawiasy, aluminiową listwę progową oraz śruby montażowe.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 110 cm x 90 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | otwierane, jedno skrzydłowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 105 - 110 |
Zaloguj się
Waluty