Kabina prysznicowa prostokątna BS14C czarna 120 x 90 cm
Cena regularna:
2 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 8 mm, aluminiowe profile z regulacją do 10 mm (niewidoczny zakres regulacji INVISIBLE), podwójne stalowe uchwyty, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, ciche i żywotne rolki oraz uszczelkę próżniową.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 120 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Mocowanie drzwi | uniwersalne (prawe, lewe) |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny matowy |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty