Kabina prysznicowa prostokątna BS16A czarna 100 x 90 cm
Cena regularna:
1 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyt do otwierania ze stali nierdzewnej, aluminiową listwę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty