Kabina prysznicowa prostokątna KZ12B chrom 100 x 80 cm
Cena regularna:
1 399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną. Ciche zamykanie drzwi “Soft closing”.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 15 mm, stalowe rączki, zestaw uszczelek, śruby montażowe, aluminiowy próg oraz zawiasy do szyb. Kabina posiada system unoszenia drzwi podczas ich otwierania UP/DOWN.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 100 cm x 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Drzwi | 2-drzwiowe skrzydłowe |
| Otwieranie | do zewnątrz/wewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty