Kabina prysznicowa prostokątna KZ15 chrom 90 x 50 cm
Cena regularna:
1 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm i 8 mm, aluminiowe profile, podwójne stalowe rączki, uszczelkę progową, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe rolki oraz uszczelkę magnetyczną.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 90 cm x 50 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm, 8 mm |
| Typ | narożna |
| Mocowanie | uniwersalne (prawe, lewe) |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | szkło przezroczyste |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 50 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty