Kabina prysznicowa z hydromasażem Lisa 100 x 100 cm
Cena regularna:
3 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera czarny panel aluminiowy, a w nim dwie sekcje 50 dysz igiełkowych gumowych do hydromasażu Anti-Calc - łącznie 100 sztuk.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, kompletną baterię, deszczownicę górną w kolorze czarnym z gumowymi dyszami ANTI-CALC, czarną słuchawkę prysznicową, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, odpływ wody (syfon w komplecie), komplet uszczelek w kolorze czarnym, dwie klamki do otwierania drzwi, dwa węże przyłączeniowe ciepła/zimna woda 0,5 cala, półka oraz brodzik.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | metalowe / podwójne łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / mleczne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor | biały |
| Typ | pięciokątny |
| Materiał | akryl sanitarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 100 |
| Szerokość kabiny | 95 - 100 |
Zaloguj się
Waluty