Logan 100 GraniteQ zlewozmywak pure carbon 1-komorowy podwieszany z syfonem manualnym miedziany/pure cerbon/złoty
Cena regularna:
1 380,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
LOGAN 100* to kompaktowy model jednokomorowy, który doskonale sprawdzi się w kuchni, gdzie istotna jest możliwość korzystania z dużej komory, ale ograniczona możliwość dostępnej powierzchni do jej montażu. Zlewozmywak wykonany jest z granitowych cząsteczek, oraz wysokiej jakości żywicy. Dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom, wytrzymałość, odporność na wahania temperatury, oraz odporność na zarysowania jest bardzo wysoka, a produkt bardzo długo zachowuje swój nienaganny wygląd. Jego gładka i jednolita powierzchnia ułatwia zachowanie czystości, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo higieniczne. W zestawie syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki, a zastosowany system save space pozwala zaoszczędzić miejsce w szafce pod zlewem.
* Model dostępny w pięciu kolorach oraz w trzech wykończeniach.
Rozmiar komory pozwala na wykonywanie wielu czynności, włącznie z myciem dużych garnków i innego wyposażenia kuchni - swoboda pracy. W modelu LOGAN 100 zastosowane zostało obniżenie w wewnętrznej części, aby dodatkowo jeszcze powiększyć możliwości użytkowe, poprzez oparcie na nim koszyka ociekowego czy maty. Quadron oferuje do tego zlewu deskę z drewna bukowego, która pozwala uzyskać dodatkowy blat roboczy.
Zlewozmywak może być podwieszany. To rozwiązanie zasługuje na uwagę, gdyż jest zarówno eleganckie jak i praktyczne - pozwala na płynne przejście z części roboczej do strefy mokrej. Pozwala to uniknąć zatrzymywania się brudu oraz resztek jedzenia na wokół rantów zlewu, co zdecydowanie wpływa na higieniczne użytkowanie.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 560 mm x 450 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 76 cm x 46 cm |
| Głębokość komory | 215 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 42 litry |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
