Logan 110 GraniteQ zlewozmywak pure carbon 1-komorowy podwieszany z syfonem manualnym miedziany/pure carbon/złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
LOGAN 110* to jednokomorowy zlewozmywak granitowy, którego rozmiar pozwala na realizację szeregu różnorodnych zadań w kuchni. Idealnie gładka powierzchnia pozwala z łatwością utrzymywać ją w czystości, dzięki czemu użytkowanie jest higieniczne, a produkt wygląda bardzo estetycznie. Swój nienaganny wygląd zlewozmywak LOGAN zachowuje bardzo długo, dzięki temu, że odporny jest na wahania temperatur, zarysowania, czy chemię domową. Komora może zostać uzupełniona o elementy w pokryciu złotym lub miedzianym, co nadaje całości wyjątkowego charakteru, i dowodzi, że produkt dedykowany trudnym zadaniom, może wyglądać elegancko.
* Model dostępny w pięciu kolorach oraz w trzech wykończeniach.
Bardzo duża przekątna komory pozwala na mycie nie tylko garnków i sprzętów o dużych gabarytach, ale także blach z piekarnika, co jest doskonałym ułatwieniem w pracy w kuchni. Szerokość zlewu pozwala na jednoczesną pracę w nim oraz stworzenie miejsca odkładczego, co jest niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zastosowane obniżenie – w jej wewnętrznej części – daje dodatkowe możliwości wykorzystania powierzchni zlewu. Dzięki temu rozwiązaniu, można na nim położyć dodatkowe akcesoria, takie jak deska, koszyk do odciekania, czy zwijana mata.
Zlewozmywak LOGAN dostosowany jest do montażu na dwa sposoby: klasycznego - wpuszczanego, oraz wymagającego profesjonalnej usługi obsadzania – podwieszanego. Sposób drugi, to rozwiązanie niezwykle eleganckie, a jednocześnie bardzo praktyczne, gdyż pozwala uzyskać płynne przejście z części roboczej do strefy mokrej. Dzięki likwidacji wystających ponad blat rantów, unikamy nieestetycznego i niehigienicznego zatrzymywania się na nich resztek jedzenia lub brudu. Jednym ruchem można zgarnąć okruszki, lub inne pozostałości po wykonywanej pracy do komory zlewu, dzięki czemu utrzymanie porządku stanie się zdecydowanie łatwiejsze.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 760 mm x 450 mm |
| Sposób montażu | podwieszany / wpuszczany |
| Głębokość komory | 235 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 61 litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
