Michael 111 Fusion HardRock onyx z komorą stalową z syfonem manualnym i zaślepką
Cena regularna:
798,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
MICHAEL 111* to nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. Zlewozmywak wykonany z Steingran - konglomerat granitowy, oparty na naturalnych surowcach w połączeniu z komorą ze stali szlachetnej tworzą ciekawą i niepowtarzalną kompozycję, którą można wykorzystać w każdej kuchni. Zlewozmywak odwracalny – komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quardon Pop to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ Push-2-Open 3 1/2" ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów, co nadaje produktowi elegancki wygląd. Syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki, a zastosowany system Save Space pozwala zaoszczędzić miejsce w szafce pod zlewem.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 480 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Głębokość komory | 190 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | Push 2 Open / automatyczny |
| Pojemność komory | 27 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
