Morgan 116 GraniteQ zlewozmywak black diamond z syfonem Push To Open kol. miedziany/złoty/stal szlachetna 1-komorowy z/o + zaczepy 4 szt
Cena regularna:
1 128,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Morgan 116* GraniteQ to nasza klasyczna kolekcja ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem od kilku lat. Połączenie tradycyjnego i nowoczesnego wzornictwa, wielość modeli, duże i głębokie komory oraz szeroka paleta wyboru elementów dodatkowych stawiają do dyspozycji wyjątkowo szeroki wachlarz alternatyw. Materiał GraniteQ stworzony jest z drobnych cząsteczek granitu (75-80%) połączonych ze sobą za pomocą wysokiej jakości spoiwa (20-25%), dzięki czemu zlewozmywak charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Morgan w atrakcyjnej, głębokiej kolorystyce (w tym metalicznej) będzie urzeczywistnieniem nie tylko potrzeb wizerunkowych, ale także wsparcia w realizacji wyszukanych wyzwań kulinarnych. Model ten jest dostępny w trzech wykończeniach.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
GraniteQ to nowoczesny materiał w opalizujących kolorach uzyskanych dzięki domieszce metalicznych drobinek. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą usatysfakcjonowani gdy światło z oświetlenia umieszczonego nad blatem sprawi, iż kuchnia zabłyszczy delikatnym połyskiem swojej nowej biżuterii: zlewozmywaka marki Quadron. Efekt ten zostanie spotęgowany dzięki dodaniu baterii, odpływu i przelewu wykonanych ze stali szlachetnej SteelQ.
Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ Push-2-Open 3 1/2" z syfonem ze stali szlachetnej SteelQ w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów co nadaje produktowi elegancki wygląd oraz w syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 620 mm x 500 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Głębokość komory | 220 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | Push 2 Open / automatyczny |
| Pojemność komory | 32 litry |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
