Peter 110 GraniteQ zlewozmywak granitowy soft taupe 1-komorowy z/o z syfonem i zaślepką
Cena regularna:
655,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Peter 110* to zlewozmywak z pojemną komorą, bez dedykowanego miejsca na ociekacz. Jednakże dzięki zastosowaniu obniżenia w komorze, można wygenerować za pomocą Qmaty – dostępnej w ofercie Quadron – dodatkowe miejsce odkładcze. Standardowo zlew wyposażony jest w stalowy syfon manualny Save Space oraz zaślepkę w tym samym kolorze. Aby podnieść funkcjonalność produktu, można wymienić zaślepkę, dokupując dopasowany dozownik płynu. Pozwala to uniknąć stawiania dodatkowych opakowań z detergentami w okolicach zlewu, co wpływa na ogólną estetykę kuchni.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Zlewozmywak wykonany jest z mieszanki cząsteczek granitu, połączonych wysokiej jakości spoiwem, dzięki czemu posiada on szereg korzystnych cech oraz wpływa na żywotność i atrakcyjny wygląd. Peter 110 odporny jest na uderzenia, zarysowania i duże wahania temperatur, które w codziennej pracy są nieuniknione. Co więcej jakość surowca pozwala na uzyskanie absolutnie gładkiej powierzchni, która przekłada się nie tylko na estetykę, ale również pozwala na łatwe jej utrzymanie w czystości. To z kolei gwarantuje higieniczne użytkowanie zlewu.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 520 mm x 500 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Pojemność komory | 32 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
