Quadron Anthony 80 stalowy zlewozmywak kuchenny podwieszany/wpuszczany - 4 kolory
Cena regularna:
1 993,95 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Anthony 80 to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w kuchenne przestrzenie. Ich cecha wyróżniająca to głębokie oraz pojemne komory, które zapewnią wszystkim duży komfort użytkowania. Zmywanie dużych garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki temu, że pojemność komory podwieszanej jest zwiększona o kilka litrów.
Komora podwieszana wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ poddanej uszlachetnieniu w technologii PVD to nowoczesny wygląd i długowieczność użytkowania. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) oraz tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), odporne na działanie czynników chemicznych oraz wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie). Jest solidny, elegancki, ekologiczny.
Zlew dostępny jest w czterech odsłonach kolorystycznych: graphite metal PVD, miedź PVD, stal szczotkowana oraz złoto PVD.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 440 mm x 740 mm |
| Głębokość komory | 205 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 400 mm x 700 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany/podwieszany/na równi z blatem |
| Pojemność komory | 57 litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
