Quadron Christian 111 zlewozmywak granitowy river sand z zaślepką i odpływem river sand
Cena regularna:
664,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Christian 111* to optymalne rozwiązanie do kuchni, w której miejsce wymaga starannego zaplanowania, a jednocześnie jest ona przeznaczona do realizacji wielu zadań, każdego dnia. Pojemna komora i obszerny ociekacz, sprawdzą się w takich warunkach idealnie. Co więcej, aby uzyskać jeszcze więcej strefy roboczej, wystarczy zastosować – dostępne w ofercie Quadron – Qmaty stalowo-silikonowe oraz dębową, dwustronną deskę do krojenia. Te akcesoria to praktyczne i bardzo estetyczne uzupełnienie zlewu. Standardowo zlew wyposażony jest w syfon manualny Power Color - w kolorze identycznym jak produkt - dzięki czemu razem tworzą spójną całość. Wykazując się dbałością o jak najbardziej efektywne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, zastosowane zostało rozwiązanie typu safe space. Pozwala ono oszczędzić miejsce w szafce pod zlewem, i przeznaczyć je na przechowywanie detergentów, czy kosza na odpadki. Christian 111 charakteryzuje się wysoką odpornością na uderzenia, zarysowania i duże wahania temperatur, które w codziennej pracy są nieuniknione. Natomiast jakość surowca pozwala na uzyskanie absolutnie gładkiej powierzchni, która przekłada się nie tylko na estetykę, ale również pozwala na łatwe jej utrzymanie w czystości. To z kolei gwarantuje higieniczne użytkowanie zlewu. Wszystkie te walory wynikają z faktu, że do jego produkcji użyta została mieszanka cząsteczek granitu, połączonych wysokiej jakości spoiwem.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 450 mm |
| Wersja | odwracalny |
| Głębokość komory | 185 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj syfonu | przyścienny Save Space |
| Pojemność komory | 26 litrów |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
