Quadron David 40 GraniteQ zlewozmywak pure carbon 1-komorowy b/o komora podwieszana kwadratowy odpływ + syfon manualny miedź/stal/złoty save space + zaczepy
Cena regularna:
1 530,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
DAVID 40* to kompaktowy wariant zlewu podwieszanego. Posiada wszystkie zalety tej formy montażu, a przy tym, zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu oszczędzamy miejsce na blacie, ale też dbamy o estetyczny wygląd i higieniczny sposób pozbywania się resztek. Jednym ruchem przemieścimy okruszki do komory, a miejsce wokół zlewu pozostanie czyste i gotowe do dalszej pracy. Zlew wykonany jest z mieszanki cząsteczek granitu z wysokiej jakości spoiwem. Zawartość granitu w masie dochodzi do 80%, dzięki czemu zlew jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie wygląda atrakcyjnie. Produkt wykazuje także szereg innych, praktycznych cech, które stanowią o jego walorach. Jest odporny na wahania temperatur, powstawanie plam i zarysowań, czy „chemię domową”. Wyróżniającym elementem produktu jest kwadratowy odpływ, dostępny w wykończeniu stalowym, złotym i miedzianym, który doskonale dopasowuje się do kształtu zlewu, tworząc z nim harmonijną całość. Brak ociekacza w przypadku tego modelu można łatwo uzupełnić, dobierając z oferty Quadron Qmatę, w kolorze analogicznym do odpływu, co idealnie dopełni jego funkcjonalność.
* Model dostępny jest w trzech wykończeniach: miedź, stal szczotkowana oraz złoty.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 410 mm x 420 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 38,3 cm x 38,3 cm |
| Głębokość komory | 225 mm |
| Kształt odpływu | kwadratowy |
| Możliwość podłączenia zmywarki/pralki | tak |
| Pojemność komory | 31 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
