Quadron Evan 111 GraniteQ zlewozmywak z syfonem Push 2 Open 1-komorowy z/o snow white elementy miedziane/stalowe/złote
Cena regularna:
1 477,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
EVAN 111* to zlew z kompaktową komorą, uzupełnioną o duży ociekacz. Jest to rozwiązanie idealne, kiedy potrzebujemy zlewu do codziennego użytku, ale przestrzeń, jaką mamy do wykorzystania jest nieduża. Połączenie komory o standardowej pojemności, z miejscem odkładczym, które zdecydowanie powiększa obszar roboczy, gwarantuje komfort pracy i użytkowania. Masa, z której wykonany jest produkt, to połączenie granitowych cząsteczek, których zawartość w całkowitej masie dochodzi do 80%, z najwyższej jakości spoiwem. Zastosowany skład mieszanki sprawia, że jest to produkt przyjazny dla użytkownika. Jeden z najważniejszych atutów, to odporność na duże wahania temperatury. Dzięki gładkiej powierzchni jest higieniczny, a także odporny na powstawanie plam, gdyż utrzymanie na nim czystości nie sprawia kłopotu. Jakoś surowców gwarantuje wysoką odporność na uderzenia i zarysowania, dzięki czemu zlewozmywak prezentuje się doskonale przez bardzo długi czas.
* Zlewozmywak posiada nafrezowane otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Zastosowany przy tym modelu syfon typu Push-2-Open, pozwala sprawnie opróżnić komorę automatycznie, poprzez naciśnięcie guzika, bez konieczności moczenia dłoni. Tak jak całe wyposażenie zlewu, może on występować w kolorze stalowym, złotym lub miedzianym, co podkreśla wyjątkowy charakter produktu. Aby poszerzyć dodatkowo jego możliwości, wewnątrz komory zostało zastosowane obniżenie, na którym ułożyć można deskę do krojenia, dostępną także w ofercie Quadron. Ten solidny, dębowy element sprawia, że jesteśmy w stanie znacznie powiększyć nasz zakres strefy roboczej. Wygląd zlewu odpowiada współczesnym trendom, zatem mamy do czynienia z produktem nie tylko bardzo funkcjonalnym, ale i modnym.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 860 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 210 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Możliwość podłączenia zmywarki/pralki | tak |
| Pojemność komory | 34 litry |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
