Quadron Evan 121 GraniteQ zlewozmywak z syfonem Push To Open 2-komorowy z/o pure carbon elementy miedziane/pure carbon/złote
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Zlewozmywak EVAN 121*, to kolejny model w rodzinie zlewozmywaków dedykowanych wymagającemu klientowi. Dwie pojemne komory oraz zastosowany ociekacz sprawiają, że mamy do dyspozycji bardzo duży zakres strefy roboczej. Nowoczesne wzornictwo oraz kolorystyka – zarówno samego produktu – jak i elementów uzupełniających, przypadnie do gustu klientom wysoko ceniącym estetykę otoczenia.
* Zlewozmywak posiada nafrezowane otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
EVAN 121 to:
● nowoczesne wzornictwo,
● bardzo duży wymiar zlewu i ociekacza – duża powierzchnia użytkowa,
● głębokie komory,
● rant na akcesoria wewnątrz komory,
● zlewozmywak wytwarzany z drobnych cząsteczek granitu, połączonych ze sobą wysokiej jakości spoiwem – dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością,
● w komplecie odpływ Push-2-Open.
Informacje techniczne
| Ilość komór | dwie |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 1160 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 215 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Wymiary wycięcia w blacie | 114 cm x 48 cm |
| Pojemność komory | 31 litrów / 31litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
