Quadron Evan 156 GraniteQ zlewozmywak z syfonem Push To Open 1,5-komorowy z/o silver stone elementy miedziane/stalowe/złote
Cena regularna:
1 782,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
EVAN 156, to półtorakomorowy zlew z dużym ociekaczem, zaprojektowany zgodnie ze współczesnymi trendami w wystroju wnętrz. Minimalistyczne linie i wyraziste ranty sprawiają, że produkt spełnia nie tylko swoje funkcje użytkowe, ale także jest estetycznym dodatkiem do wyposażenia kuchennego. Zastosowany skład masy, z której wykonany jest produkt (80% stanowią cząsteczki granitu) sprawia, że model ten posiada szereg cech gwarantujących długotrwałe, komfortowe użytkowanie. Dzięki odpowiedniej jakości surowców, zlew jest odporny na uderzenia i zarysowania, przez co prezentuje się doskonale przez bardzo długi czas. Jeden z najważniejszych atutów, to odporność na duże wahania temperatury, a z kolei dzięki gładkiej powierzchni jest higieniczny, a także odporny na powstawanie plam, gdyż utrzymanie na nim czystości nie sprawia kłopotu.
Standardowo zlew wyposażony jest w syfon Push-2-Open, pozwalający na opróżnienie komory poprzez naciśnięcie guzika na ociekaczu, bez konieczności moczenia rąk. Elementy uzupełniające skorupę – w tym syfon - mogą być wykonane ze stali w pokryciu PVD w odcieniach złota lub miedzi. Jest to dodatkowy akcent dekoracyjny. W modelu EVAN 156 poza standardowa komorą, zastosowana została jeszcze dodatkowa misa, mogąca pełnić funkcję zarówno odkładczą, jak i ociekacza, lub komory do płukania. W tym przypadku zamknięcie odpływu jest manualne. We wnętrzu komory głównej zlewu, zastosowane zostało obniżenie, na którym ułożyć można deskę do krojenia, dostępną także w ofercie Quadron. Ten solidny, dębowy element sprawia, że jesteśmy w stanie znacznie powiększyć nasz zakres strefy roboczej.
Informacje techniczne
| Ilość komór | półtorej |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 1000 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 210 mm / 160 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Rodzaj odpływu | Push 2 Open / automatyczny |
| Pojemność komory | 31 litrów / 8 litrów |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
