Sauna sucha Infrared niskotemperaturowa Bergen2 120 x 120 cm 2-3 osobowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Sauna sucha INFRARED marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i wzornictwa. Decydując się na Naszą saunę wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Ciebie i Twoich gości. Sauny infrared opierają swoje działanie na promieniowaniu podczerwonym, które naturalnie stanowi około 40% całego promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi. To promieniowanie odpowiada za nasze dobre samopoczucie, zapobiega zaburzeniom rozwoju układu kostnego, daje poczucie wewnętrznego ciepła i stymuluje biologiczne przemiany w organizmie niezbędne do utrzymania homeostazy i ogólnego zdrowia. Dzięki zastosowaniu tego promieniowania, terapia w saunach infrared jest bardzo skuteczna w walce z celulitem i ujędrnianiem ciała poprzez lipolizę i rozpad trójglicerydów i lipidów komórek tkanki tłuszczowej.
Wnętrze sauny zalecamy zabezpieczyć olejem parafinowym przeznaczonym do saun, co ułatwia utrzymanie czystości i może dodatkowo przedłużyć trwałość drewna.
Zastosowanie: w leczeniu bólów mięśniowych, zwichnięć, kontuzji, zaburzeń krążenia, chorób stawów; oczyszczanie skóry z toksyn; poprawa samopoczucia, redukcja napięć i stresu oraz wyraźna redukcja cellulitu.
Wyposażenie sauny: drzwi szklane hartowane o grubości 6 mm, grzejniki karbonowe (3 sztuki), grzejniki kwarcowe (6 sztuk), koloroterapia (duża lampa LED), halogen (oświetlenie wewnętrzne), cyfrowy panel sterowania wewnątrz sauny (funkcja BLUETOOTH, wyjście USB, dwa głośniki), jonizator powietrza, dezynfekcja ozonowa, włącznik ON/OFF, regulacja siły działania grzejnika, kratka wentylacyjna w suficie oraz drewniana rączka do otwierania drzwi.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość x wysokość | 120 cm x 120 cm x 190 cm |
| Rodzaj | infrared - podczerwień |
| Zasilanie | 220~240V/50Hz |
| Drzwi | szklane 6 mm transparentne |
| Grzejniki | karbonowe i kwarcowe |
| Grubość ściany tylnej | 42 mm |
| Materiał | drewno - jodła kanadyjska |
| Łączna moc | 2340W |
Zaloguj się
Waluty