Wanna z hydromasażem z podgrzewaczem Flores 601 biała 140 x 140 cm
Cena regularna:
8 248,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Odkryj nowy wymiar relaksu z naszą wanną z hydromasażem Flores 601, stworzoną, aby dostarczyć Ci niezapomniane doznania kąpielowe w komfortowym i eleganckim stylu. Zaawansowane funkcje i elegancki design sprawiają, że ta wanna jest idealnym dodatkiem do Twojej łazienki. Z wymiarami 140x140 cm, zapewnia odpowiednią przestrzeń do relaksu i odprężenia. Wanna jest wyposażona w dwie pompy, w tym mocną pompę wirową o mocy 1.5HP (1100W) i pompę do dysz powietrznych o mocy 0.25HP (200W), aby zapewnić intensywny hydromasaż i delikatne bąbelki jacuzzi, które relaksują ciało i umysł. Wannę wyposażono w zabezpieczenia przed przebiciem oraz przegrzaniem pompy.
Wanna posiada 28 szt. dysz FIT, które nie uwierają:
● 16 dysz powietrznych zamontowanych na dnie wanny (Funkcja Jaccuzi),
● 12 dysz wodnych: 6 dysz hydro jet do masażu pleców, 4 duże chromowane dysze wodne (obracane), 2 dysze natryskowe (efekt fontanny, funkcja bidetu).
Koloroterapia w wannie:
● Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii.
● Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii.
● Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła.
● Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek.
Zestaw zawiera: zabezpieczenie różnicowoprądowe - ochrona przed porażeniem prądem, elektryczny protektor przeciw wyciekowi, wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa, sterylizacja ozonowa, kąpiel ozonowa, przełącznik zużycia wody, przełącznik zmiany intensywności, regulator ciepłej/zimnej wody, cyrkulacja wody, dwie poduszki, dwa głośniki, odpływ wody, wielobarwne oświetlenie wodne, amerykański wodospad (kaskada) oraz obudowa.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 140 cm x 140 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Typ | dwuosobowa |
| Podgrzewacz wody | nie |
| Ilość dysz | 28 szt. |
| Strona wanny | uniwersalna |
| Pompy | pompa wirowa (wodna) 1.5HP; pompa powietrzna 0,25HP (200W) jacuzzi |
| Kolor | biały |
Dane techniczne
| Długość | 140cm |
Zaloguj się
Waluty