Zestaw - kabina prysznicowa kwadratowa 80x80 cm - brodzik - syfon klik klak
Cena regularna:
1 699,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, stalowe rączki, bardzo mocne stalowe zawiasy, listwa progowa aluminiowa, uszczelki oraz śruby montażowe.
● Brodzik kwadratowy 90 x 90 SXL02B biały połysk. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym. Brodzik posiada perforowane dno co ogranicza poślizg.
● Syfon klik klak z uszczelkami. Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane do zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | kwadratowy |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty