Zestaw - kabina prysznicowa kwadratowa 90x90 cm - brodzik - syfon
Cena regularna:
2 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na zestaw prysznicowy marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, profile, uszczelki, stalowa rączka, śruby montażowe, bardzo mocne stalowe zawiasy oraz relingi (stabilizatory do ścianek).
● Brodzik kwadratowy 90 x 90 Riko czarny. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym.
● Syfon z uszczelkami. Dzięki górnemu, ruchomemu elementowi, demontaż i czyszczenie syfonu stały się szybkie i proste.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi składane |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 2,6 cm |
| Kolor | czarny |
| Typ | kwadratowy |
| Materiał | akryl mineralny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie syfonu | czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Składane |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty