Zestaw - kabina prysznicowa kwadratowa 90x90 cm - brodzik - syfon
Cena regularna:
1 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 5 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, podwójne rączki, aluminiowa listwa progowa, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, górne i dolne rolki podwójne, uszczelkę magnetyczną oraz aluminiowy próg.
● Brodzik kwadratowy 90 x 90 Deko czarny. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym.
● Syfon z uszczelkami. Dzięki górnemu, ruchomemu elementowi, demontaż i czyszczenie syfonu stały się szybkie i proste.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Typ | narożna |
| Rolki | górne i dolne rolki podwójne |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 90 cm x 90 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Kolor | czarny |
| Typ | kwadratowy |
| Materiał | akryl mineralny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie syfonu | czarny |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 90 |
| Szerokość kabiny | 90 |
Zaloguj się
Waluty