Zestaw - kabina prysznicowa pięciokątna 80x80 cm - brodzik - syfon klik klak
Cena regularna:
1 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyty do otwierania drzwi ze stali nierdzewnej, aluminiowa listwa progowa, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
● Brodzik pięciokątny 80 x 80 SXL07AB biały. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym oraz płtą HDF o grubości 1,5 cm.
● Syfon klik klak z uszczelkami. Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | pięciokątny |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty