Zestaw - kabina prysznicowa pięciokątna 80x80 cm - brodzik - syfon
Cena regularna:
1 899,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Decydując się na kabinę prysznicową marki Hydrosan, wprowadzisz do swojej łazienki połączenie trwałości, jakości, najnowszych technologii i ponadczasowej elegancji, które zachwycą Cię i Twoich gości.
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 6 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyt ze stali nierdzewnej, aluminiowa listwa progowa, komplet wysokiej jakości uszczelek, komplet śrub montażowych, stalowe zawiasy posiadające ciche zamykanie drzwi "Soft closing" oraz uszczelkę magnetyczną.
● Brodzik pięciokątny 80 x 80 ST07A biały. Wzmacniany spód (bardzo gruby i mocny). Wzmocniony dodatkowym włóknem szklanym oraz płytą HDF o grubości 1,5 cm.
● Syfon z uszczelkami, z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry oraz koszyk na nieczystości.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Typ | narożna |
| Zawiasy | stalowe |
| Wejście | drzwi otwierane na zewnątrz |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 80 cm x 80 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kolor | biały |
| Typ | pięciokątny slim |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Wykończenie korka | chrom |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Otwierane |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 80 |
Zaloguj się
Waluty