Zlew stalowy Clint 211 SteelQ PVD złoty
Cena regularna:
786,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Clint 211 to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w kuchenne przestrzenie. Ich cecha wyróżniająca to głębokie oraz pojemne komory, które zapewnią wszystkim duży komfort użytkowania. Zmywanie dużych garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki temu, że pojemność komory podwieszanej jest zwiększona o kilka litrów.
Komora podwieszana wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd. Zaślepka dodatkowego otworu 35mm również wykonane jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru zlewozmywaka co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ poddanej uszlachetnieniu w technologii PVD to nowoczesny wygląd i długowieczność użytkowania. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) oraz tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), odporne na działanie czynników chemicznych oraz wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie). Jest solidny, elegancki, ekologiczny.
* Zlewozmywak posiada wycięte 2 otwory montażowe (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
W komplecie zaczepy mocujące, mata wygłuszająca i uszczelka, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 570 mm x 450 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | Ø 370 |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 17 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
