Zlewozmywak granitowy Kurt 110 w 5 kolorach do wyboru
Cena regularna:
1 288,95 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Zlewozmywak granitowy Kurt 110, o pojedynczej, niezwykle pojemnej komorze, model wpuszczany. Dostępny w 5 kolorach: czarny nakrapiany, czarny mat, biały, szaro-beżowy oraz szary. Niezbędna podbudowa to jedynie 60 cm, czyli najbardziej popularny rozmiar szafki kuchennej. Zastosowany materiał, połączony wysokiej jakości spoiwem, tworzy bardzo gładką powierzchnię, która sprzyja utrzymaniu czystości. Zlew standardowo wyposażony jest w duży komplet akcesoriów dodatkowych, znacznie ułatwiających wykonywanie prac w obrębie komory. Na rancie zamontowany został dozownik płynu do mycia naczyń, dzięki czemu unikamy umieszczania dodatkowych pojemników z detergentami, a sam płyn nie wylewa się poza ranty zlewu. Wewnątrz komory zlewozmywaka zastosowano dodatkowy rant, na którym oparcie znajdują zwijana Qmata oraz stalowa wkładka ociekowa. Deska ma swoje miejsce na wierzchu komory. Zastosowanie tych elementów, powiększa powierzchnię roboczą w kuchni i pozwala z powodzeniem wykorzystać komorę jako dodatkowe miejsce robocze, do krojenia, czy suszenia.
Zlewozmywaki GraniteQ wytwarzane są z drobnych cząsteczek granitu (75-80% finalnego wyrobu) – połączonych ze sobą wysokiej jakości spoiwem – dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na zróżnicowane temperatury i charakter wykonywanych w ich obrębie prac.
W skład zestawu wchodzą: zlewozmywak, drewniana deska, zwijana Qmata, stalowa wkładka, dozownik.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 595 mm x 500 mm |
| Wymiary komory | 535 mm x 390 mm |
| Głębokość | 215 mm - 42L |
| Waga | 17,4 kg |
| Średnica odpływu | 3 1/2" |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny chromowany |
| Podbudowa | 60 cm |
| Materiał | GraniteQ |
| Otwory montażowe - nafrezowane | 35 mm |
| Możliwość podłączenia zmywarki / pralki | tak - syfon w zestawie |
| Gwarancja | 10 lat |
Rysunek techniczny
Nafrezowane otwory gotowe do wybicia
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty

