Zlewozmywak granitowy model TALVI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
TALVI, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 60 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Dwustopniowa komora - przy wykorzystaniu dedykowanej deski* - podnosi poziom pracy w kuchni sprawiając, że codzienne czynności staną się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Symetryczny kształt umożliwia w pełni funkcjonalne korzystanie ze zlewu, a także bezproblemowe czyszczenie i zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.
*W zestawie również dedykowana wkładka drewniana wykonana z lameli bukowych łączonych na mikro wczep. Zabezpieczona naturalnym olejem lnianym, dzięki czemu zyskała odporność mechaniczną oraz odporność na wpływ warunków zewnętrznych (wilgoć, woda). Zarówno rozmiar, jak i kształt zostały dopasowane stylistycznie do zlewu, aby razem tworzyć spójną całość.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 565 mm x 505 mm |
| Wymiary komory (niższej / wyższej) | 492 mm x 350 mm / 492 mm x 335 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny
BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty

