Quadron Logan 120 zlewozmywak granitowy pure carbon wpuszczany/podwieszany + czarny mat/miedź PVD/złoto PVD
Cena regularna:
2 031,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Logan 120 GraniteQ dwukomorowy zlewozmywak to połączenie nowoczesnej elegancji i wyjątkowej funkcjonalności, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki możliwości montażu wpuszczanego lub podwieszanego, model ten bez trudu dopasuje się do różnych stylów i rodzajów blatów, oferując jednocześnie wygodę i trwałość. Dwie przestronne komory umożliwiają jednoczesne wykonywanie różnych czynności, takich jak mycie, płukanie czy namaczanie, co pozwala zaoszczędzić czas i wodę, a także zapewnia pełną elastyczność podczas codziennych obowiązków. Zintegrowany rant pozwala na zastosowanie funkcjonalnych akcesoriów, takich jak deska do krojenia z jesionu, zwijana mata czy ociekacz, które znacznie powiększają strefę roboczą i podnoszą komfort pracy w kuchni. Model LOGAN 120 to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, które nie tylko ułatwia codzienne zadania, ale także wprowadza do kuchni wyjątkowy styl i nowoczesne rozwiązania, maksymalizując wygodę i efektywność.
Elementy syfonu, widoczne na powierzchni zlewu mogą być w kolorze czarnego matu lub pokryciu PVD - w odcieniach złota lub miedzi.
Informacje techniczne
| Ilość komór | dwie |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 760 mm x 450 mm |
| Głębokość komory | 235 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komór | 385 mm x 370 mm / 290 mm x 370 mm |
| Rodzaj odpływu | zatyczkowy / manualny |
| Pojemność komory | 33 litry / 25 litrów |
| Montaż w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
