Russel 111 SteelQ zlewozmywak PVD R10 z syfonem 1-komorowy z/o
Cena regularna:
2 199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Russel 111 to optymalne połączenie wygodnej, stalowej komory z dużym, ciekawie zaprojektowanym ociekaczem. Idealnie sprawdzi się w kuchni, w której niezbędne jest zaplanowanie intensywnej pracy, przy dostępności niezbyt dużej powierzchni. Materiał, z którego wykonany jest produkt to stal nierdzewna o grubości 1mm, co gwarantuje dużą wytrzymałość, odporność na korozję oraz higieniczny charakter. Zlew wygląda bardzo nowocześnie, także dzięki możliwości bardzo funkcjonalnego mocowania. Jedna z opcji, to montaż na równi z blatem. Dzięki likwidacji wystających ponad blat rantów, unikamy nieestetycznego i niehigienicznego zatrzymywania się na nich resztek jedzenia lub brudu. Komora wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd. Russel 111 to połączenie doskonałego wyglądu, higienicznego charakteru oraz wartości użytkowych, w jednym zgrabnym modelu zlewozmywaka.
Zlew dostępny jest w czterech odsłonach kolorystycznych: graphite metal PVD, miedź PVD, stal szlachetna oraz złoto PVD.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 780 mm x 480 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 400 mm x 375 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany o płaskich krawędziach lub zabudowa równa z blatem |
| Pojemność komory | 30 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
