Kabina prysznicowa prostokątna BS15B czarna 110 x 80 cm
Cena regularna:
1 899,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa marki Hydrosan to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i fantastycznego wzornictwa. Aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów postawiliśmy na wytrzymałe oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji naszych kabin. Nasze Prysznice cechuje nie powtarzalny styl oraz design pozwalający dopasować kabinę do tradycyjnej łazienki jak i nowoczesnej.
Drzwi w kabinie można zamontować tak żeby otwierały się na lewą lub prawą stronę - w zależności od preferencji. To czyni kabinę uniwersalną - prawo lub lewo stronną.
Zestaw zawiera: szyby z technologią NANO GLASS o grubości 8 mm, aluminiowe profile z regulacją 20 mm, uchwyty do otwierania ze stali nierdzewnej podwójne, stalowe rolki, listwa progowa aluminiowa w kolorze czarnym, komplet śrub montażowy, komplet wysokiej jakości uszczelek oraz chciche zamykanie drzwi “Soft closing”.
Informacje techniczne
| Szerokość x długość | 110 cm x 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Typ | narożna |
| Sposób montażu | na brodziku lub bezpośrednio na posadce |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła | transparentne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / czarny mat |
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 105 - 110 |
Zaloguj się
Waluty