Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7106L lewa 120 x 80 cm
Cena regularna:
2 999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kabina prysznicowa z hydromasażem WSH7106L to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na połączenie codziennego rytuału mycia z przyjemnym relaksem i odprężeniem. Wyposażona w zaawansowany system hydromasażu, kabinę wypełniają delikatne strumienie wody, które masują ciało, redukują napięcie mięśni i poprawiają krążenie krwi. Dzięki różnorodnym dyszom i ustawieniom intensywności, użytkownik może dostosować hydromasaż do swoich preferencji i potrzeb. Funkcja taka jak deszczownica umożliwia przyjemne chwile odprężenia i oczyszczenia zmysłów. Kabina prysznicowa z hydromasażem to nie tylko praktyczne rozwiązanie do codziennych rytuałów higienicznych, ale także oaza relaksu w zgiełku dnia, zapewniająca wyjątkowe doznania podczas każdej kąpieli.
Zastosowane szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.
Kabinę wyróżniają aluminiowe ramy będące solidną konstrukcją, zapewniającą stabilność i trwałość kabiny. Odporność na korozję i wilgoć, co pozwala zachować estetyczny wygląd na dłużej. Łatwa w utrzymaniu czystości. Natomiast wzmacniany brodzik zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Długotrwały, eliminujący ryzyko pęknięć czy odkształceń.
Kabina zawiera 8 sztuk dysz, 4 dysze do masażu akupunkturowego oraz 4 dysze igiełkowe.
Zestaw zawiera: bezpieczne hartowane szkło o grubości 5 mm, panel z wbudowanym radiem, prysznic górny ze słuchawką, przełącznik zmiany intensywności wody, regulator ciepłej/zimnej wody, półka na przybory kosmetyczne, komfortowe miejsce siedzące, podświetlenie LED (12 sztuk), oświetlenie halogenowe w suficie (2 sztuki), masażer stóp, dwa pojemniki na szampon lub płyn, lustro, wentylator, głośnik, odpływ wody oraz uchwyt.
Informacje techniczne
Kabina prysznicowa:
| Rozmiar | 120 cm x 80 cm |
| Wysokość | 215 cm |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Uszczelki | magnetyczne, samodomykające |
| Rolki | łożyskowane |
| Wejście | drzwi przesuwne |
| Kolor szkła ścian przednich / ściany tylne | transparentne / czarne |
| Profil / kolor profili | aluminiowy / chrom |
Brodzik:
| Szerokość x długość | 120 cm x 80 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Kolor | biały |
| Dno brodzika | antypoślizgowe |
| Materiał | akryl sanitarny |
| Syfon | klik klak |
Dane techniczne
| Kolor | Chrom |
| Sposób otwierania | Przesuwne |
| Głębokość | 80 |
| Szerokość kabiny | 115 - 120 |
Zaloguj się
Waluty