Kevin 116 SteelQ zlewozmywak PVD z syfonem i zaślepką kol. złoty 1-komorowy z/o złoty
Cena regularna:
786,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Kevin 116 to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w kuchenne przestrzenie. Ich cecha wyróżniająca to głębokie oraz pojemne komory, które zapewnią wszystkim duży komfort użytkowania. Dodatkowo posiada praktyczny duży ociekacz. Jest wspaniałym wykończeniem wnętrza. Nadaje szyku każdej kuchni.
Komora wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ poddanej uszlachetnieniu w technologii PVD to nowoczesny wygląd i długowieczność użytkowania. W zestawie zaślepka do otworu.
* Zlewozmywak posiada 2 punkty pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 580 mm x 480 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 350 mm x 400 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 24 litry |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
