Quadron Evan 136 XL GraniteQ zlewozmywak z syfonem Push To Open 1-komorowy z/o silver stone elementy miedziane/stalowe/złote
Cena regularna:
1 629,56 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
EVAN 136XL* to granitowy zlew z potężną komorą i ociekaczem. Produkt wykonany jest z granitowych cząsteczek, których zawartość w całkowitej masie dochodzi do 80%, połączonych najwyższej jakości spoiwem. Dzięki proporcjom mieszaniny zlewozmywak posiada szereg cech, które sprawiają, że jest to produkt przyjazny dla użytkownika. Jeden z najważniejszych atutów, to odporność na duże wahania temperatury. Dzięki gładkiej powierzchni jest higieniczny, a także odporny na powstawanie plam, gdyż utrzymanie na nim czystości nie sprawia kłopotu. Jakość surowców gwarantuje wysoką odporność na uderzenia i zarysowania, dzięki czemu zlewozmywak prezentuje się doskonale przez bardzo długi czas.
* Zlewozmywak posiada nafrezowane otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
W standardzie zlew wyposażony jest w syfon Push-2-Open, dzięki któremu dla opróżnienia komory z wody, wystarczy nacisnąć guzik umiejscowiony na ociekaczu. Elementy syfonu, widoczne na powierzchni zlewu mogą być wykonane ze stali w pokryciu PVD w odcieniach złota lub miedzi. To rozwiązanie bardzo dekoracyjne i na czasie. Rozmiar komory w tym modelu, pozwala na komfortową pracę. Dodatkowo wewnątrz zostało zastosowane obniżenie, na którym ułożyć można deskę do krojenia, dostępną także w ofercie Quadron. Ten solidny, dębowy element sprawia, że jesteśmy w stanie znacznie powiększyć nasz zakres strefy roboczej. Wygląd zlewu odpowiada współczesnym trendom, zatem mamy do czynienia z produktem nie tylko bardzo funkcjonalnym, ale i modnym.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 860 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 210 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Rodzaj odpływu | Push 2 Open / automatyczny |
| Pojemność komory | 43 litry |
| Montaż w szafce | od 60 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
