Russel 116 SteelQ zlewozmywak PVD R10 miedziany z syfonem 1-komorowy z/o prawa komora
Cena regularna:
1 259,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Russel 116 to kompaktowy, jednokomorowy zlew z ociekaczem, wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 1mm. Specyfika materiału gwarantuje jego długowieczność, odporność na korozję i higieniczny charakter. Komora uzupełniona jest kolorystycznie dopasowanym syfonem manualnym typu save space.
Kształt ociekacza sprawia, że zlew wygląda niezwykle minimalistycznie i nowocześnie. Dodatkowym atutem jest dwojaki system montażu zlewozmywaka: tradycyjny – wpuszczany, oraz na równi z blatem. Dzięki likwidacji wystających ponad blat rantów, unikamy nieestetycznego i niehigienicznego zatrzymywania się na nich resztek jedzenia lub brudu. Russel 116 to idealne połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej, funkcjonalnych walorów oraz nowoczesnego designu zlewu.
* Zlewozmywak posiada wycięty 1 otwór montażowy (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 620 mm x 480 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 400 mm x 375 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 30 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
