Zlew stalowy Patric SteelQ Nano PVD stal szczotkowana
Cena regularna:
748,75 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Patric to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w kuchenne przestrzenie. Ich cecha wyróżniająca to głębokie oraz pojemne komory, które zapewnią wszystkim duży komfort użytkowania. Zmywanie dużych garnków czy blach nie stanowi problemu dzięki temu, że pojemność komory podwieszanej jest zwiększona o kilka litrów.
Komora podwieszana wyposażona jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru komory co nadaje produktowi elegancki wygląd. Produkty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ poddanej uszlachetnieniu w technologii PVD to nowoczesny wygląd i długowieczność użytkowania. Promień narożników komory R 35, przetłoczenia w komorze nadają korze podwieszanej nowoczesny i elegancki wygląd. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) oraz tak częste w kuchni nagłe jej zmiany (wrząca i zimna woda), odporne na działanie czynników chemicznych oraz wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie). Jest solidny, elegancki, ekologiczny.
W komplecie zaczepy mocujące, mata wygłuszająca, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 390 mm x 4400 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 350 mm x 400 mm |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Pojemność komory | 25 litrów |
| Montaż w szafce | od 40 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
