Zlewozmywak stalowy Ray 110 SteelQ PVD miedziany / złoty
Cena regularna:
579,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Ray 110* to kompaktowy, stalowy zlew, który swoim rozmiarem idealnie wpasuje się w niewielkie kuchenne przestrzenie. W przypadku, kiedy każdy centymetr powierzchni jest niezwykle cenny, montaż tego produktu zagwarantuje najlepsze możliwe wykorzystanie miejsca przy jednoczesnym, komfortowym użytkowaniu. Zlew dostępny jest w dwóch odsłonach kolorystycznych: miedzianym oraz w złotym.
Wykonany ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD co gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru zlewozmywaka co nadaje produktowi elegancki wygląd.
* Zlewozmywak posiada 1 punkt pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
W komplecie zaczepy mocujące, mata wygłuszająca i uszczelka, syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 490 mm x 470 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 420 mm x 350 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 26 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
