Quadron Luke 100 zlewozmywak stalowy black metal z syfonem 1-komorowy b/o
Cena regularna:
580,15 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
LUKE 100* to bardzo proporcjonalny stalowy zlew, z pojemną komorą, który swoim minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem sprawia, że wpasuje się w aranżację każdej kuchni. Dwa warianty kolorystyczne: klasyczna stal, oraz nietuzinkowa antracytowa barwa uzyskana dzięki trwałej powłoce PVD, sprawdzą się zarówno dla użytkowników tradycyjnych, jak i tych odważniejszych w zakresie wystroju wnętrz. Jednolity odcień komory, uzyskany został dzięki dopasowanemu kolorystycznie syfonowi typu save space. To idealne rozwiązanie, które pomaga oszczędzać miejsce w szafkach kuchennych. Układ rurek odpływu pozwala na wygospodarowanie przestrzeni do przechowywania opakowań z detergentami, lub pojemników na odpadki. Materiał, z którego wykonany jest zlew to gładka, higieniczna stal, która gwarantuje możliwość dokładnego czyszczenia i ogranicza możliwość rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Dzięki łatwości, z jaką można utrzymać zlew w czystości, przez bardzo długi czas zachowuje on doskonały wygląd. Produkt odporny jest na duże wahania temperatury, uszkodzenia mechaniczne, i głębokie zarysowania. Poddaje się również recyklingowi w 100%, co podnosi jego walory o aspekt ekologiczny. Proste linie, wąskie ranty, oraz wygląd uzyskany dzięki jakości materiału sprawiają, że jest to model elegancki, wpisujący się charakterem we współczesne trendy w wystroju wnętrz. Odczarowuje strefę mokrą i udowadnia, że wyposażenie kuchni także mieć nowatorski, a przy tym bardzo praktyczny charakter.
* Zlewozmywak posiada 1 punkt pod otwory (na baterię, dozownik etc.) o średnicy Ø35 mm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 500 mm x 450 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 450 mm x 350 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Kształt odpływu | okrągły |
| Montaż w szafce | od 50 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
